*22/05/2012 | 00:46 uur
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
De activerings e-mail gemist?
22/05/2012 | 00:46 uur

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
*
0 geregistreerde leden en 1 gast bekijken dit topic.
Pagina's: [1] Omlaag Print
Auteur Topic: Capaciteitentest Amsterdam bij PAS  (gelezen 1210 keer)
KiloOscar

Activiteit
0%


Berichten: 1
« Gepost op: 15/03/2010 | 15:54 uur »

Hallo,

Ik heb een vraagje, ik wil een HBO studie gaan doen en aangezien er een te grote gap is tussen mijn huidige diploma en mijn gewenste studie moet ik naar PAS (Psychologisch advies & Selectie) in Amsterdam.

Ik kan hier niet veel over vinden en was benieuwd of er hier mensen zijn die deze test hebben gedaan en wat hun ervaringen zijn.

Deze test word dus gedaan in het kader van je werk en denkniveau en dan met name om te bekijken of een HBO niet te hoog is gegrepen.

Zelf knijp ik hem nog wel aangezien ik het gevoel heb dat ik bijvoorbeeld een hele hoop dingen te verwerken krijg die niet echt relevant zijn, zoals wiskundige testen terwijl er in mijn vakkenpakket geen wiskunde is.

Wie o wie heeft er wel eens gehoord van Bureau PAS.

Ik ben zelf trouwens al 10 jaar militair dus het is een intern iets, ik had er alleen nog nooit van gehoord.

Gelogd

Pagina's: [1] Omhoog Print
Ga naar:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2009, Simple Machines