*23/05/2012 | 22:55 uur
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
De activerings e-mail gemist?
23/05/2012 | 22:55 uur

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
*
0 geregistreerde leden en 1 gast bekijken dit topic.
   LET OP:  De antwoorden op dit bericht zijn niet zichtbaar voor gasten. U dient zich te registreren of in te loggen om deze berichten te bekijken.
Pagina's: [1] Omlaag Print
Auteur Topic: Historische Dakota klem op A44  (gelezen 408 keer)
andré herc

Activiteit
32%


Berichten: 1115
« Antwoord #7 Gepost op: 13/08/2010 | 09:50 uur »

Historische Dakota klem op A44

 Joris van Bennekom Update: vrijdag 13 aug 2010, 06:53

Op de A44 bij Kaagdorp heeft een Dakota vannacht uren klemgezeten tussen de randen van een brug. Het historische vliegtuig heeft forse schade opgelopen.

De Dakota C47 uit de Tweede Wereldoorlog werd vervoerd op een dieplader. De vleugels waren er ten dele afgehaald, maar toch was het gevaarte te breed. Vannacht werd de rest van de vleugels losgemaakt.

Bevrijdende Vleugels
Het ongeluk gebeurde om kwart voor één, pas tegen zes uur was het vliegtuig los. De Dakota kwam uit het museum Bevrijdende Vleugels in Best in Noord-Brabant.

Hij moet op het voormalige vliegveld Valkenburg als decorstuk dienen bij de musical Soldaat van Oranje. De musical gaat op 30 oktober in première in een speciaal daarvoor ontworpen theater.

nos.nl
« Laatste verandering: 13/08/2010 | 10:08 uur door andré herc » Gelogd

Den Haag stop met afbreken van NL Defensie, en investeer in een eigen C-17.
Pagina's: [1] Omhoog Print
Ga naar:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2009, Simple Machines