*05/02/2012 | 17:04 uur
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
De activerings e-mail gemist?
05/02/2012 | 17:04 uur

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
*
0 geregistreerde leden en 1 gast bekijken dit topic.
   LET OP:  De antwoorden op dit bericht zijn niet zichtbaar voor gasten. U dient zich te registreren of in te loggen om deze berichten te bekijken.
Pagina's: [1] Omlaag Print
Auteur Topic: koude oorlog  (gelezen 7731 keer)
calimero

Activiteit
0%


Berichten: 1517
« Antwoord #53 Gepost op: 05/11/2003 | 15:01 uur »

naar aanleiding van de discussie die ontstond in het leden cafetaria op het begrichtje van gert over zijn 100ste post misschien een idee om hier verder te gaan over de koude oorlog?

heeft iemand spannende, opmerkelijke, of rare verhalen uit die periode? ik vind ze wel interresant, alleen jammer dat ik er zo weinig van heb mee gekregen  Undecided

het mooie van de koude oorlog vond ik altijd dat er voor defensie eigelijk geen budget was. We hadde al het modernste materiaal, en heel veel er van. En de dienstplicht bestond nog, waardoor we een grote krijgsmacht hadden, en de jeugd een beetje extra opvoeding kreeg.

Ik vind het jammer dat de muur is gevallen, want zolang ie er nog stond was de kans op oorlog eigelijk zooo klein.
Gelogd

Impossible only takes some minutes longer.
Pagina's: [1] Omhoog Print
Ga naar:  

Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC