*24/05/2012 | 14:48 uur
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
De activerings e-mail gemist?
24/05/2012 | 14:48 uur

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
*
0 geregistreerde leden en 1 gast bekijken dit topic.
   LET OP:  De antwoorden op dit bericht zijn niet zichtbaar voor gasten. U dient zich te registreren of in te loggen om deze berichten te bekijken.
Pagina's: [1] Omlaag Print
Auteur Topic: Militairen boycotten wellicht Vierdaagse  (gelezen 481 keer)
MarcelBlank

Activiteit
0%


Berichten: 20
« Antwoord #1 Gepost op: 26/04/2011 | 21:44 uur »

Militairen boycotten wellicht Vierdaagse
di 26 apr 2011, 17:39 | 86 reacties
| lees voor
Militairen boycotten wellicht Vierdaagse
AMSTERDAM -

Militairen overwegen de Nijmeegse Vierdaagse te boycotten als onderdeel van de acties tegen de aangekondige bezuinigingen op defensie.

De militairen protesteren komende maand tegen de zesduizend gedwongen ontslagen die het kabinet heeft aangekondigd en bekijken daarom nog of zij deelnemen aan de Vierdaagse, dat zegt woordvoerder Ed Lugthart van de militaire vakbond AFMP. Dit kan vervelende gevolgen hebben voor het wandelevenement, dat wordt gekenmerkt door zijn militaristische karakter. Defensie zorgt voor Kamp Heumensoord, het tijdelijke kamp voor nationale en internationale militaire deelnemers, en een loopbrug op de route richting de finish in Nijmegen. Dat meldt omroep Gelderland.

Marsleider Willemstein van de Vierdaagse stelt dat er een overeenkomst is met Defensie en maakt zich daarom nog geen zorgen. Het grootste wandelevenement ter wereld vindt dit jaar plaats van 19 tot en met 22 juli.

Ik zou dit toejuichen, lijkt me een goed statement, maar dan ook een totlaal niets meer ook onder het mom het geld is op dus ook niet meelopen evt. individueel.
Gelogd

Never trust any politician they always do not tell a complete story or point of view.
Pagina's: [1] Omhoog Print
Ga naar:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2009, Simple Machines