*24/05/2012 | 16:17 uur
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
De activerings e-mail gemist?
24/05/2012 | 16:17 uur

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
*
0 geregistreerde leden en 1 gast bekijken dit topic.
   LET OP:  De antwoorden op dit bericht zijn niet zichtbaar voor gasten. U dient zich te registreren of in te loggen om deze berichten te bekijken.
Pagina's: [1]  Allemaal Omlaag Print
Auteur Topic: Nederlandse Apachevlieger verongelukt in VS  (gelezen 2242 keer)
Elzenga

Activiteit
100%


Berichten: 12808
« Antwoord #19 Gepost op: 29/04/2011 | 01:02 uur »

Nederlandse Apachevlieger verongelukt in VS
Uitgegeven:    29 april 2011 00:32
Laatst gewijzigd:    29 april 2011 00:35
FORT RUCKER - Een Nederlandse instructeur van de Koninklijke Luchtmacht is donderdag in de Amerikaanse staat Alabama omgekomen, toen zijn helikopter neerstortte. Dat maakte het ministerie van Defensie vrijdag bekend.
© ANP

Kapitein Van de Perre begeleide een trainingsvlucht met een Amerikaanse Apache vanaf de luchtmachtbasis Fort Rucker, waar vliegers van de Koninklijke Luchtmacht regelmatig opleidingen volgen.

De helikopter crashte echter. Hoe dit kon gebeuren is nog niet bekend.De cursist aan boord van het toestel bleef ongedeerd.

De Commandant Luchtstrijdkrachten, luitenant-generaal Jac Jansen zei over het ongeluk: ''Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, ouders, familieleden, overige nabestaanden en collega's.''
© ANP
Gelogd

politicoloog-polemoloog, defensieanalist, ZZP'er en zie blog hier: http://www.defensieforum.nl/Forum/viewblog.html;u=5206
Pagina's: [1]  Allemaal Omhoog Print
Ga naar:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2009, Simple Machines