*24/05/2012 | 19:15 uur
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
De activerings e-mail gemist?
24/05/2012 | 19:15 uur

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
*
0 geregistreerde leden en 1 gast bekijken dit topic.
   LET OP:  De antwoorden op dit bericht zijn niet zichtbaar voor gasten. U dient zich te registreren of in te loggen om deze berichten te bekijken.
Pagina's: [1] Omlaag Print
Auteur Topic: OGRV @ Gilze Rijen?  (gelezen 800 keer)
Cor83

Activiteit
0%


Berichten: 5
« Antwoord #1 Gepost op: 21/01/2010 | 17:44 uur »

Zoals het er nu naar uit ziet zal ik 12 april gaan beginnen met AMO en functieopleiding OGRV te Woensdrecht.
Waarvan ik deze afstand nog wel vind te overbruggen met eigen vervoer vanuit Tilburg.
Maar zo ver ik mij heb laten informeren is de kans groot om na het behalen van opleiding op Volkel terrecht te komen. Wat dagelijks ook nog wel een redelijke afstand vanuit Tilburg zal zijn. Nu zal er wel het een ander mogelijk zijn met verblijf op de kazerne. Maar als je thuis een eigen huisje hebt lijkt het me toch fijn om daar zo vaak mogelijk gewoon te kunnen verblijven.

Nu heb ik van een maatje gehoord, wat werkzaam is op Volkel, dat er geruchten in de ronde gaan dat er plannen zijn voor een OGRV-peleton op Gilze-Rijen. Dit zou natuurlijk ideaal zijn vanuit Tilburg.

Mijn vraag is nu dan ook of hier wellicht meer mensen iets over gehoord hebben. En of het een moeilijke kwestie is om een eventuele overplaatsing aan te vragen naar een andere kazerne binnen dezelfde functie.

Met vriendelijke groet,
Cor
Gelogd

Pagina's: [1] Omhoog Print
Ga naar:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2009, Simple Machines