*24/05/2012 | 21:19 uur
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
De activerings e-mail gemist?
24/05/2012 | 21:19 uur

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
*
0 geregistreerde leden en 2 gasten bekijken dit topic.
   LET OP:  De antwoorden op dit bericht zijn niet zichtbaar voor gasten. U dient zich te registreren of in te loggen om deze berichten te bekijken.
Pagina's: [1]  Allemaal Omlaag Print
Auteur Topic: Politie onderzoekt 'aanslag' Rabotoren  (gelezen 1934 keer)
Nikehercules

Activiteit
71%


Berichten: 2519
« Antwoord #16 Gepost op: 24/02/2011 | 04:32 uur »

Politie onderzoekt 'aanslag' Rabotoren

De branden die plaatsvonden bij de nieuwe vestiging van de Rabobank in Utrecht zijn opgeëist door een groepering die zich de 'Conspiracy Cells of Fire, Dutch Cell' noemt.



Ook een eerdere cyberaanval zou van de hand van deze groep komen. De politie neemt de melding serieus en onderzoekt de zaak.

Aangestoken

Volgens de groepering zijn de branden aangestoken omdat 'de facisten van de Rabobank' investeren in de wapenindustrie. Deze wapens zouden gebruikt worden in landen als Egypte, Griekenland, Israël, Libië en Algerije. Ook waarschuwt de 'Conspiracy Cells of Fire, Dutch Cell' dat Shell, ING, ABN Amro en Randstad acties kunnen verwachten.

Woordvoerder
Een politiewoordvoerder laat aan RTL weten dat ze bekend is met de verklaring. De eerste drie branden zijn inderdaad aangestoken en er werd al onderzoek gedaan naar de oorzaak. De verklaring werpt een nieuw licht op de zaak. De politie neemt deze dan ook serieus.

Bron: RTL
Gelogd

Pagina's: [1]  Allemaal Omhoog Print
Ga naar:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2009, Simple Machines