*25/05/2012 | 07:41 uur
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
De activerings e-mail gemist?
25/05/2012 | 07:41 uur

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
*
0 geregistreerde leden en 1 gast bekijken dit topic.
   LET OP:  De antwoorden op dit bericht zijn niet zichtbaar voor gasten. U dient zich te registreren of in te loggen om deze berichten te bekijken.
Pagina's: [1] Omlaag Print
Auteur Topic: Uitbreiding 'rampenteams'  (gelezen 480 keer)
irma
Forum-beheerder

Activiteit
6%


Berichten: 354
« Antwoord #4 Gepost op: 22/01/2011 | 09:05 uur »

Meer inzet Defensie bij rampen
Uitgegeven:    22 januari 2011 08:42
Laatst gewijzigd:    22 januari 2011 08:42
DEN HAAG - Het ministerie van Defensie krijgt meer eenheden die ingezet kunnen worden bij chemische, biologische, radiologische of nucleaire rampen.
© ANP

Eind dit jaar heeft Defensie twee compagnieën paraat die binnen twee uur op de plek van de ramp kunnen zijn voor detectie en ontsmetting van mensen, materieel en terrein.

Een woordvoerder van het ministerie bevestigt zaterdag berichtgeving daarover in De Telegraaf.

Het is de bedoeling dat de rampenteams een locatie in Wezep op de Veluwe krijgen en een in het Brabantse Vught.

De uitbreiding van deze capaciteit gebeurt op verzoek van het ministerie van Binnenlandse Zaken. Defensie heeft, anders dan de civiele hulpdiensten, veel kennis over en ervaring met chemische, biologische, radiologische of nucleaire incidenten. Daarom is besloten de bestaande capaciteit van Defensie uit te breiden en ter beschikking te stellen aan Binnenlandse Zaken.
© ANP


Ben benieuwd op Biza deze mensen en (eventuele) inzet gaat betalen......... Sad
Gelogd

Alles wat je aandacht geeft groeit.....
Pagina's: [1] Omhoog Print
Ga naar:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2009, Simple Machines